top of page

MOBİLYA TAMİR

Mobilyalarınız için tamir fiyatlarını ve mobilya onarım hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi

EYZ Mobilya öğrenebilir ve fiyat performans açısından kaliteli hizmet alabilirsiniz.

İş yerlerinizdeki ya da ofisinizdeki mobilyalarınızla ilgili olarak yaşadığınız çizik, çatlak ya da suda kabarmış kullanılmayacak duruma gelen hasarlı mobilyalarınızı kısa süreler içerisinde eskisinden daha iyi olacak şekilde tamir etmekte ve sizlere teslim etmekteyiz.

İşinde uzman ve deneyimli kadromuz ile son teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılarak sizlere en iyi hizmeti vermek amacı ile çalışmaktayız.

Mobilya Tamir Hizmeti

Yıllar içerisinde beğenerek satın almış olduğunuz göz kamaştıran mobilyalarınızın ilk gün ki halinden eser kalmayabilir. Kimi zaman dış etkenler kimi zaman kullanıcı hataları ya da kullanım ömrünün dolması sebebi ile mobilyalarınız da belli başlı sorunlar yaşayabilir ya da kullanılamaz hale gelebilirler.

Bu gibi meydana gelebilecek mobilyalarınız ile ilgili sorun ya da sıkıntılarda firmamız ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimizde gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Mobilyalarınız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri ve bunun yanı sıra kurulum, montaj hizmetini uygun fiyatlarda EYZ Mobilyadan da  temin edebilirsiniz.

Mobilya Kurulum Mobilya Tamir ve Mobilya Montaj Hizmeti için tıklayınız.

Mobilya Çatlak Tamiri

Mobilya çatlak tamiri hakkında yaşadığınız her türlü problemde işinde usta olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmakta ve kısa süreler içinde sizlere mobilyalarınızı teslim etmekteyiz. 

Büro, işyeri ve evlerinizde yaşadığınız mobilya çatlakları ile ilgili kaliteli işçilik ile EYZ Mobilya olarak sizlere sunmaktayız.

 

Mobilya Çizik Tamiri

Mobilyalar da meydana gelen çizikler içinde kullanmış olduğumuz teknikler sayesinde oldukça iyi işler çıkarmaktayız. Uzman kadromuz mobilya çizik tamiri konusunda en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Çizilmiş mobilya tamiri işleri için ekonomik olan ve hızlı hizmet sunacak firma arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir!

Mobilya çizikleri tamirinde EYZ Mobilya dan fiyat almayı unutmayın!

Mobilya Tamir Fiyatları

Mobilyaların tamir işleri fiyatları yapılacak tamirin teferruatına bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanı sıra tamir yapılacak mobilyanın küçük ya da büyük olması da işçiliği etkilemesi sebebi ile fiyat farkı yaratan etkenlerin başında gelmektedir.

Fiyat değişikliklerine neden olan bir başka detayda tabi ki kullanılan malzemelerin kalitesidir. Oldukça değerli olan ve dikkat edilerek titizlik ile tamir edilmesi gereken mobilyalar için daha pahalı olan malzemeler tercih edilerek tamir işlemi yapılmaktadır.

 

Ofis Mobilya Tamiri

Severek ve beğeni ile ofisinizi döşemek için satın almış olduğunuz ofis mobilyalarınız günden güne eskiyerek zaman içinde ilk aldığınız halinden eser kalmayacak şekle gelmektedir. Bu gibi durumlarla maruz kaldığınızda mobilyalarınızı tamir ettirmek isterseniz en yakın tamirci konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

İstanbul İçi Hizmet

Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul içinde EYZ Mobilya sı olarak Avrupa ve Anadolu yakasında birçok bölgeye hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her anda işinde uzman olan deneyimli kadromuz ile sizlerin emrindeyiz.

Hizmet verdiğimiz bölgelerin detaylarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Sudan Kabaran Mobilya Tamiri

Sudan kabaran mobilyalarda kimi zaman kullanılamayacak hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda karşı karşıya kaldığınız zamanlarda EYZ Mobilya sizlere bir telefon kadar uzaklıkta.

İşinde deneyim sahibi olan ustalarımız ile sudan kabaran mobilyalarınızı yeni baştan yaratıyoruz. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak konuyla ilgili olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Şişen Mobilya Tamiri

Şişen mobilyalarınız için çare arayışı içinde iseniz uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. İstanbul’un hemen hemen her bölgesine mobilya sorunları ile ilgili olarak uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz. Anadolu ve Avrupa yakasında ihtiyacınız olan her türlü şişen mobilyanız ile ilgili olarak bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Semtinize uygun en yakın mobilya tamiri ustasını bulmak için tıklayınız.

Masa Tamiri

İşyeri ya da evlerinizde beğeni ile kullandığınız mobilya masalarınızda meydana gelen her türlü problemle ilgili olarak kaliteli ve kısa süreler içinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Masalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Tamir işleriniz çok süre geçmeden yapılmakta ve eskisinden daha iyi olacak şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Hizmet Çeşitlerimiz 

Yatak Odası Tamiri,   

Çocuk Odası Tamiri,   

Genç Odası Tamiri,   

Yemek Masası Tamiri,   

Mutfak Dolabı Tamiri, 

Banyo Dolabı Tamiri, 

İç ve Dış Cephe Ahşap Dekorları Montaj ve Tamiri,

Ofis Mobilyaları Tamiri,

Masa Seperatörleri Tamiri,

Ahşap Kapı Tamiri ve Değişimi

Mobilya Kapak Değişimleri,

Mutfak Tezgahı Değişim ve Tamiri,

Raylı Çekmece Tamiri, Ahşap Yatak Tamiri,

Kapı Sürtmeleri Tamiri,

Kapıların Aksesuar Tamiri ve Değişimi,

Menteşe Tamir ve Değişimi,

Mobilya Söküm Montaj ve Tamiri,

Sandalye Tamiri, Çekmece Tamiri,

Amerikan Kapı Tamiri,

Sürgülü Dolap Tamiri

Gardırop Tamiri,

Koçtaş Mobilya Kurulumu ve Tamiri,

Praktiker Mobilya Kurulumu ve Tamiri,

Kelebek Mobilya Kurulumu ve Tamiri, 

İstikbal Mobilya Kurulumu ve Tamiri,

Doğtaş Mobilya Kurulumu ve Tamiri,

Bauhaus Mobilya Kurulumu ve Tamiri,

Carrefour Mobilya Kurulumu ve Tamiri

Bellona Mobilya Kurulumu ve Tamiri,

Ikea Mobilya Kurulum ve Tamiri

Mobilya tamir fiyatları ve mobilya montaj hizmeti için Hemen Tıkla. 

Marangoz Atölyesi ile çizik, çatlak, ofis veya suda kabaran mobilyaların onarımını Hemen Yaptır.

bottom of page