top of page

MASA SANDALYE TAMİR

Ahşap Sehpa Tamiri

Masa, sandalye ya da ahşap sehpalarda meydana gelen ya da gelebilecek her türlü sorunda firmamızı arayarak uzman kadromuzdan tamirat konusunda hizmet alabilirsiniz.

Uzun yıllardan beri  EYZ Mobilya olarak siz değerli müşterilerimize masa tamiri, sandalye tamiri ve ahşap sehpa tamiri konusunda bütçenize uygun olan ekonomik fiyatlardan hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz tamir işleri konusunda firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Evinizde ya da iş yerinizde beğeni ile satın aldığınız masa, sandalye ve ahşap sehpalarda zaman içersin de kırılma, aşınma ya da çatlama gibi deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda fiyat performans açısından firmamızı tercihe edebilir ve eşyalarınızın eski halinden çok daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Ahşap Masa Tamiri

Ahşap masalar zaman içinde dış etkenlere maruz kalması ya da kullanım hataları nedeniyle ilk gün ki halinden eser kalmayacak görüntülere sahip olurlar. Bu gibi durumlarda bütçenize uygun olan ve ciddi anlamda titiz davranan işinin ehli olan ustaları bulmak oldukça zor olabilmektedir.

Uzun yıllardan beri EYZ Mobilya olarak ahşap mobilyalar konusunda siz değerli müşterilerimize işinde deneyimli olan uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde işinde usta olan ve özenli bir şekilde iyi işler çıkaran ahşap ustalar ile çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Ahşap eşyalarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için firmamızı arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

 

 

Kabaran Masa Tamiri

Kabaran masa tamiri konusunda işinde deneyimli olan usta arayıcınız varsa firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Kimi zaman su alması sebebi ile ya da daha başka dış etkenlere maruz kalması sebebi ile ofis ya da evlerinizde severek kullanmış olduğunuz masalarınızda kabarma meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçerek ekonomik fiyatlardan kabaran masalarınızı tamir ettirebilirsiniz.

 

 

Cam Masa Tamiri

Oldukça şık ve gösterişli olan cam masalarınızda kimi zaman istenmeyen durumlar yaşayabilir ve masalarınızı kullanamayacak hale gelebilirsiniz; ama üzülmeyin bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda ekibimiz size bir telefon kadar yakın.

Kısa süreler içinde kaliteli hizmet ve kaliteli işçilik arayışınız varsa mutlaka firmamız ile iletişime geçin. EYZ Mobilya nın cam masa tamiri konusunda sizlere piyasa şartlarının altında bütçenize uygun olan en iyi hizmeti vereceğinden bir şüpheniz olmasın.

 

 

Desenli Cam Masa Tamiri

Modelleri ile beğeni toplayan desenli cam masalarınız için tamir ustası arayışınız varsa uzun yıllardır cam masa tamiri hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Desenli cam masalar işinin ustası olan ekip arkadaşlarımız tarafından büyük özen ve emek ile tamir edilerek sizlere en iyi şekilde teslim edilmektedir.

 

 

Masa Ayağı Tamiri

Çalıştığınız ya da yaşamınızı devam ettirdiğiniz yaşam alanlarınız olan evlerinizde kullanmış olduğunuz masalarınızda meydana gelen en büyük sorunlardan biri de masa ayaklarınızda yaşamış olduğunuz kırılma, çatlama ya da ufak tefek deformasyonlardır. Bu gibi durumlara maruz kaldığınız takdirde firmamız ile iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Masa Camı Tamiri

Cam masalarda kimi zaman kullanıcı hatasından ya da kullanım ömrünün dolması sebebi ile kırılma ya da çizilme gibi sorunlar olabilmektedir. Masa cami tamiri konusunda sizlere kısa süreler için de hizmet vermekte ve masalarınızı kısa süreler içinde sizlere teslim etmekteyiz.

 

 

Sallanan Masa Tamiri

Sallanan masalarınızda dengeyi sağlamak kimi zaman kolay olsa da kimi zaman mutlaka uzman kişiler tarafından tamirinin yapılması gerekmektedir. Masa tamiri konusunda aklınıza gelebilecek her türlü sorun ve sıkıntıda gönül rahatlığı ile firmamızı arayabilir ve işinin ehli deneyimli ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Çizik Masa Tamiri

Masalarınız da meydana gelen çiziklerle ilgili ne yapacağım diye düşünmeyin! EYZ Mobilya olarak kısa süreler içinde masalarınızda meydana gelen her türlü çizikleri en iyi işçilik ile ilk halinden bile güzel olacak şekilde adresinize teslim etmekteyiz.

 

 

Sandalye Tamiri

Masalarınızın tamamlayıcısı olan sandalyeleriniz de meydana gelen her türlü aşınma, yıpranma ya da kırık gibi problemlerde firmamız ile iletişime geçerek deneyimli uzman kadromuzdan bütçenize uygun kaliteli hizmet alabilirsiniz. Sandalye tamiri İstanbul için usta arayışınız varsa iletişim numaralarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Sandalye Tamircisi

İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakası sandalye tamircisi ihtiyacınız için EYZ Mobilya arayabilir ve uygun fiyatlardan kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde tercih ettiğiniz sandalyelerinizde meydana gelen sorun ve sıkıntılarda sizlere bir telefon kadar yakınız.

 

 

Sandalye Tamiri Fiyatları

Sandalye tamiri fiyatlarına bakacak olursak fiyatlar yapılacak olan tamir işinin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra kullanılacak olan malzeme kalitesi de fiyat farklılığı yaratan ana faktörler arasında gelmektedir. Sandalye tamiri konusunda fiyat almak için firmamızın iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Tekerlekli Sandalye Tamir Servisi

Ofisinizin ya da evde bulunan çalışma odalarınızın vazgeçilmez sandalyelerinin başında gelen tekerlekli sandalyelerinizde yaşadığınız her türlü kırılma, yırtılma ya da yükseklik amortisöründe yaşamış olduğunuz sıkıntılarda firmamızı arayarak deneyimli ekibimizden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

 

Rattan Sandalye Tamiri

Bahçelerin ya da kafelerin yegane sandalyeleri arasında yer alan ve oldukça rahat olan rattan sandalyelerinizde meydana gelen sorunlarda deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Kırılma, kopma ya da dengesiz ayak gibi aklınıza gelebilecek tüm sıkıntılarda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sandalye Ayak Tamiri

Sandalye ayağı tamiri konusunda gerekli olan her şeyi uzman ekibimiz ile yapmakta ve sorunu kısa süreler içinde çözmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz sandalye ayak tamiri ustası arayışınız var ise bizleri arayarak ve işinin ehli ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sandalye Nasıl Tamir Edilir?

Sandalye tamiri için öncelikli olan sorunun sandalyenin neresinde olduğunun tespit edilmesidir. Bunun yanı sıra yırtılma, sallanma ya da ayak çıkıklığı gibi durumlarda tespitin iyi yapılması ve deneyimli bir usta tarafından sandalyenin tamir edilmesi oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarda direkt iletişim numaralarımızdan firmamızı aramanızı öneririz.

 

 

Sandalye Pistonu Tamiri

Amortisörlü sandalyeler de yoğun olarak meydana gelen sorunlardan biri de tabi ki sandalye pistonunda yaşanan problemlerdir. Sandalye pistonu ile ilgili olarak sizlere her türlü hizmeti uygun fiyatlardan deneyimli ekibimiz ile sizlere vermekteyiz.

 

 

Ahşap Sehpa Tamiri

Şık ve bir hayli gösterişli olan ahşap sehpalarınızda meydana gelebilecek her türlü sorun ve sıkıntılarınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize uygun olan ve kısa süreler içinde teslimat yapabilecek firma arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Firmamızı ahşap sehpa tamiri konusunda gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

 

 

Kabaran Sehpa Tamiri

Kabaran sehpalarınız için işinde uzman olan tamirci arayışınız var ise firmamız ile iletişime geçerek kısa süreler içinde sehpalarınızı ilk günkünden daha iyi olacak şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Hem ekonomik hem de kaliteli işçilik için siz de EYZ Mobilya seçin!

 

 

Kırılan Sehpa Ayağı Tamiri

Sehpaların en büyük sorunlarından biride tabi ki ayaklarının kırılması ya da dengesiz olmasıdır. Bunun yanı sıra kimi zaman aşınma ya da ufak tefek deformasyonlar da meydana gelebilmektedir.

Bu gibi sehpalarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekte ve sehpalarınızı sizlere en güzel şekilde teslim etmekteyiz.

 

 

Fiskos Sehpa Tamiri

Fiskos sehpalarınız da meydana gelen tüm sıkıntıları EYZ Mobilya olarak tamir etmekte ve sizlere kısa süreler içinde teslim etmekteyiz.

İşinde uzman olan tamir ustalarımız ile fiskos sehpalarınız adresinizden alınmakta ve tamiri yapıldıktan sonra aynı şekilde adresinize teslim edilmektedir.

 

 

Zigon Sehpa Tamiri

Zigon sehpalarınız için iyi bir tamir ustası arayışınız varsa firmamızın çatısı altında yer alan ve işinin ehli olan sehpa tamiri ustalarımız sizleri bekliyor.

Kısa süreler içinde kaliteli ve uygun fiyatlardan zigon sehpa tamircisi ihtiyacınız için firmamızın iletişim numaralarından arayabilir ve müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

bottom of page