top of page
DAİSYY GARDEN MOBİLYA

Garantiler

GARANTİ ŞARTLARI​

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı veya montaj ekibi ürünleri getirdiği esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

GARANTİ DIŞI KALMA SEBEBLERİ

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması ürünleri sağa sola iterek haraket etirme garanti kapsamı dışındadır.

Müşteri Hizmetleri: Garanti Koşulları

Ürün ve Para İadesi

Önemli Bilgi

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’ yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.


ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkansızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.


Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Müşteri Hizmetleri: İade Politikası
Swinging Chair

Müşteri Hizmetlerine Ulaşın

Yardım Etmek İçin Buradayız

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetleri
bottom of page